Technika grzewcza
Hurtownia instalacyjna

O firmie

„SANIGAZ” Radomska Monika jest firmą opartą na rodzinnych tradycjach, której korzenie sięgają roku 1985, kiedy to działalność rozpoczęła firma SANIGAZ Idzi Radomski, świadcząca usługi branży sanitarnej i grzewczej, do dziś funkcjonująca jako serwis urządzeń marki JUNKERS BOSCH.

„SANIGAZ” Monika Radomska kontynuuje tradycje zarówno Idziego jak i Piotra Radomskich świadcząc usługi na jak najwyższym poziomie jakości. W obiekcie mieszczącym się przy ul. Kasztanowej 14 w Chojnicach prowadzi również hurtownię hydrauliczną, dając swoim klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że materiały z których wykonywane są instalacje są na równie wysokim poziomie co świadczone usługi.

  • kotły / podgrzewacze / regulatory / zasboniki
  • kotły / podgrzewacze / regulatory / zasboniki

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące planowanej przez Ciebie inwestycji lecz nie jesteś pewnien doboru odpowiednich urządzeń!

Skontaktuj się z nami!

Oferta Specjalna

Kocioł dwupaleniskowy Dwupaleniskowe kotły z automatycznym, wrzutkowym podajnikiem paliwa do spalania pelletu oraz awaryjnym rusztem żeliwnym.

Konstrukcja kotła oparta jest na wysokowydajnym wymienniku ciepła. Kocioł wyposażony jest w palnik nowej generacji do automatycznego spalania pelletu. Automatyka kotła pracująca w systemie FUZZY LOGIC zarządza pracą palnika, oraz obsługuje instalację grzewczą w systemie pogodowym. Bezpośrednio nad palnikiem umieszczona została przegroda żeliwna dla wygrzania płomienia w celu uzyskania spalania wysokiej jakości. Przegroda...

więcej
89-620 Chojnice
ul.Kasztanowa 14